II Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do odmówienia Koronki o 15.00 w Godzinie Miłosierdzia.

Dzisiaj o 14.00 odprawimy w Kalwarii Dróżki Matki Bożej. Spotykamy na schodach przy głównym wejściu do Sanktuarium.

Wieczorem o 19.00 przy plebanii ognisko z Gośćmi z Ukrainy. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian. W razie niesprzyjającej pogody spotkamy się w Domu Ludowym.

Wtorek: święto św. Marka Ewangelisty, patrona księdza Arcybiskupa, którego polecać będziemy w naszej modlitwie

Środa: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

Czwartek, wspomnienie błogosławionej Hanny Chrzanowskiej

Piątek, wspomnienie św. Katarzyny ze Sieny, doktora Kościoła i Patronki Europy

W sobotę 30 kwietnia o godz. 17.30 procesją wokół kościoła rozpoczniemy  Nabożeństwa Majowe. Dzieci proszę o sypanie kwiatów, a dorosłych o niesienie feretronów. Przez cały miesiąc od poniedziałku do soboty majówka w kościele o 17.30, a zaraz po niej Msza św. Zachęcam również do podtrzymania tradycji modlitwy przy kapliczkach, a kto nie może również w domu.

W przyszłą niedziele 1 maja około godz. 19.00 przyjdą do nas pielgrzymi z diecezji Bielsko-Żywieckiej. Po odprawieniu Nabożeństwa Majowego proszę o zaproszenie pielgrzymów do swoich domów.

 Na prośbę parafian w przeszłą niedzielę zorganizujemy przed kościołem zbiórkę pieniędzy na wsparcie rodziny śp. Jakuba Zamysłowskiego.

Dziękuję osobą, które zorganizowały wyjazd naszym Gości z Ukrainy do Wadowic i Kalwarii, a Dyrekcji Muzeum Domu Jana Pawła II za umożliwienie bezpłatnego zwiedzania.

Ogłoszenia 24 IV 2022