XIII Niedziela zwykła 26.06.2022

 W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

O godz. 9.00 integracyjny wyjazd do Krakowa scholi, ministrantów i lektorów. 

W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 z racji I czwartku  miesiąca, a po niej zakończenie Nabożeństw czerwcowych. W piątek I piątek miesiąca. Od 6.30 spowiedź, 7.00 Msza św. za zmarłych wypominanych, od 9.00 odwiedziny chorych. Spowiedź od 17.00 i Msza św. o 18.00.

W sobotę po Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.

10 lipca w niedzielę o godz. 11.30 obchodzić będziemy odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). O przygotowanie kościoła i otoczenia proszę parafian z Osiedla (po pana Sołtysa). Proszę o kontakt z siostrą Agatą.

W miniony czwartek Mszą pogrzebową pożegnaliśmy naszego zmarłego parafianina śp. Jerzego Ficka. Pamiętajmy o nim i jego Rodzinie w naszej modlitwie.

Ogłoszenia parafialne 26.06.2022