XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 X 2022

Dzisiaj przeżywamy  XXII Dzień Papieski. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbonki przed kościołem z których zostaną ufundowane stypendia dla potrzebującej wsparcia młodzieży, która chce swoim życiem budować żywy pomnik św. Jana Pawła II.

Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych. W najbliższą środę proszę o prowadzenie Róże z Nowych Dworów, a w przyszłą Róże Rodzin. We czwartki Wspólnotę Miriam, a w pozostałe dni młodzież i dzieci.

W poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto św. Łukasza, ewangelisty. We wtorek pogrzeb śp. Romana Tyrały. Różaniec o 14.30. Msza św. o 15.00.

W czwartek Uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej. To dzień imienin Ks. Kanonika Jana Giądły, w intencji którego sprawowana będzie w przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 9.00.

W sobotę Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża.

Radę Parafialną zapraszam na spotkanie na plebanii w sobotę po Mszy św.

 

Ogłoszenia parafialne 16 X 2022