XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 6 XI 2022

Dzisiaj po Mszach św. harcerze z Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP zapraszają na kiermasz charytatywny na którym można nabyć słodkie babeczki do niedzielnej kawy. Wszystkie wypieki przygotowane zostały wczoraj przez harcerzy, którzy w Domu Ludowym uczestniczyli w harcerskich warsztatach. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup najdroższego leku na świecie (10 milionów zł) dla Oliwiera Komana z Wadowic, który choruje na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

W środę święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Ceremonie pogrzebowe śp. Genowefy Baran o godz. 13.30

W czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W piątek odpust parafialny ku czci św. Marcina z Tours. Msze św. jak w niedzielę. Uroczystą Sumę Odpustową o godz. 11.00 odprawi Ksiądz Dariusz Talik. Będzie ona transmitowana poprzez internet. W tym dniu na mocy dyspensy Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, ani pokutny charakter piątku.

Z okazji Odpustu i Święta Niepodległości Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, oraz Grupa Teatralna zapraszają wszystkich parafian na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przy ognisku. Początek o godzinie 17.00.

W sobotę wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie Róże Różańcowe.

Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Parafialnej, która  kwestowała  na cmentarzu na jego utrzymanie. Udało się zebrać 14.000 zł i za tę szczodrobliwość Wam i naszym Gościom bardzo dziękujemy.

Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Urszuli Pituła. Prośmy dla niej o życie wieczne w naszych modlitwach.

Ogłoszenia parafialne 6 XI 2022