XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 13 XI 2022

 

Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

We wtorek wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła.

W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

Radni Wsi, Sołtysi i Rada Sołecka zapraszają mieszkańców Wsi Marcyporęba na spotkanie z okazji Dnia Seniora 60+,  które odbędzie się w sobotę 26.11 2022. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w kościele parafialnym o godz. 15.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do Domu Kultury w Marcyporębie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do 20.11. 2022 dzwoniąc do Sołtysów. Numery telefonów dostępne są w gablotce.

Harcerze z Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP składają serdeczne podziękowania za złożone ofiary podczas zeszłoniedzielnego kiermaszu słodkich babeczek. Udało się zebrać 6.007,50 zł. Kwota w całości zostanie przeznaczona na zakup najdroższego leku na świecie (10 milionów zł) dla Oliwiera Komana z Wadowic, który choruje na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

 

Ogłoszenia 13 XI 2022