III NIEDZIELA ADWENTU       

10 XII 2022

Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na pompę ciepła ogrzewającą nasz kościół. Rada Parafialna zebrała na ten cel aż 13.040 zł.

 

We wtorek wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy, w środę  św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

W środę na prośbę Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego na Mszy św. o godz. 17.00 rozpoczniemy comiesięczną modlitwę za naszą Ojczyznę, która będzie kontynuowana każdego 14go dnia miesiąca.

W piątek dzień przedświątecznej spowiedzi naszej parafii. Spowiedź od godz. 8.00 – 9.00 i od 14.30 do 18.00 z przerwą od 16.00 – 16.30. Spowiadać będą również księża z sąsiednich parafii. Także w  piątek od 18.00 – 22.00. okazja do osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy w salce pod plebanią.

Z racji spowiedzi w sąsiednich parafiach Roraty w piątek, sobotę oraz przyszły poniedziałek o godz. 18.00.

Jak w poprzednią niedzielę zachęcamy do wylosowania i rozważenia przez tydzień jednego zdania z Pisma Świętego. Przygotowane teksty będą rozdawane przy wyjściu z kościoła przez Wspólnotę Miriam

.

W przyszłą niedzielę Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne, oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcyporębie serdecznie zapraszają na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się przed kościołem do godz. 13.30. Dochód ze sprzedaży pierników, ciast, stroików, oraz ozdób świątecznych zostanie przekazany na potrzeby szkoły.

Ogłoszenia parafialne 11 XII 2022