Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela Zwykła           30 VII 2023

 Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji będzie możliwość wsparcia akcji zbierania funduszów na zakup środków transportu dla misjonarzy.

W poniedziałek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

We wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła .

W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 z racji I czwartku miesiąca, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu i Uwielbienie prowadzone przez Wspólnotę Miriam.

W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, oraz I piątek miesiąca. Spowiedź św. od 6.30 i 17.00,  o 7.00 Msza św. za zmarłych wypominanych, a od 9.00 odwiedziny chorych.

Zapraszamy na Parafialną Pielgrzymkę Pieszą do Kalwarii Zebrzydowskiej. Na pielgrzymi szlak wyruszymy w sobotę 12 sierpnia po porannej Mszy św. w naszym kościele, którą odprawimy o godz.7.00. Pójdziemy drogą główną, jak w zeszłym roku. Po dotarciu do Sanktuarium nastąpi rozwiązanie pielgrzymki i czas na osobistą modlitwę. Powrót indywidualny. Do udziału zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku. Chętnych proszę o zapisanie się w zakrystii, lub drogą mailową podając imię i nazwisko, oraz pesel potrzebne do ubezpieczenia. Poszukujemy 2 chętnych osób do pomocy w kierowaniu ruchem podczas pielgrzymki, oraz 1 osoby, która mogłaby samochodem osobowym asekurować grupę podczas drogi.

 

Ogłoszenia parafialne 30.07.2023