XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

24 września 2023

Dzisiaj w naszej diecezji przeżywamy Dzień Modlitwy za Młodzież. Do skrzynki przed kościołem można złożyć ofiarę na wsparcie działalności dzieci i młodzieży zarówno naszej parafii, jak i dzieł diecezjalnych.

Pielgrzymów zapisanych na październikowy wyjazd proszę dzisiaj o wpłatę drugiej raty 390 zł, oraz podanie daty urodzin potrzebnej do ubezpieczenia. Ze względu na duże zainteresowanie udało się nam wynająć duży autokar i wszystkie osoby, które zapisały się na listę rezerwową mogą pojechać na pielgrzymkę.

W środę  wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w  czwartek św. Wacława, a w piątek świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W sobotę wspomnienie św. Hieronima. Wszystkich parafian zapraszam na imieninowe ognisko w sobotę od 19.00. pod plebanią.

W przeszłą niedziele 1 października zapraszamy Dzieci przygotowujące się do I Komunii św., oraz Rodziców na Mszę św. o godz. 9.00, na której Dzieci otrzymają różańce. Po Mszy św. zapraszamy spotkanie organizacyjne w salce.

Natomiast Młodzież z klas VI, VII i VIII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00, a po niej na spotkanie informacyjne w niedzielę.

 

Druhny i Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie serdecznie zapraszają dzisiaj na „Dni Otwarte” w godzinach 8.00 – 15.00 w remizie.

ogłoszenia parafialne 24 IX 2023