XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA          1 października 2023

Serdecznie dziękuje wszystkich parafian za pomoc przy organizacji i udział we wczorajszym imieninowym ognisku.

Na porannej Mszy św. rozpoczęliśmy Nabożeństwa Różańcowe, które będziemy kontynuować w tygodniu o godz. 17.00. Msza św. około godz. 17.30. W październiku będą odprawiane tylko Msze św. wieczorne (za wyjątkiem I Piątku). W poniedziałki, wtorki, piątki i soboty będą prowadziły go dzieci. W środy Róże Różańcowe naszej parafii: w środę  4 X proszę o poprowadzenie Róże z Marcyporęby, 11 X Róże z Kopytówki, 18 X Róże z Nowych Dworów, a 25 X Róże Rodzin. We wszystkie czwartki proszę o prowadzenie Wspólnotę Miriam.

W poniedziałek wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

We wtorek serdecznie zapraszam na spotkanie aktorów z Grypy Teatralnej i wszystkich którzy chcieliby dołączyć do niej. W tym roku zajęcia będą odbywały się we wtorki od godz. 16.15 – 18.00, a będzie prowadziła młoda krakowska aktorka Dominika Frandlucha z Teatru Bakałarz.

We wtorek, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny Kowalskiej. W czwartek I czwartek miesiąca. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 i 16.00, od 9.00 odwiedziny chorych.

W sobotę godz. o 7.00 z parkingu przed kościołem wyruszamy na Parafialną Pielgrzymkę „ Sanktuaria południowo – zachodniej Polski i czeskich Moraw.

Bóg zapłać za złożone przez Was podczas Dnia Modlitwy za Młodzież. Zebraliśmy 385 zł. Dziękuję również za dzisiejszą składkę przeznaczoną na fundusz inwestycyjny.

Ogłoszenia parafialne 1 października 2023