IV NIEDZIELA ADWENTU

 24 XII 2023

W imieniu Rady Rodziców i Społeczności naszej szkoły pragnę podziękować za zakupy jakie zrobiliście podczas Kiermaszu Świątecznego. Uzbierano rekordową kwotę  13. 848 zł i 20 gr.

Również dziękuję Grupie Teatralnej za pięknie wystawione Jasełka.

Pasterka o północy i Msza św. w św. Szczepana o godz. 11.00 będą transmitowane przez internet.  W święta Msze Msze św. jak w niedzielę.

W czwartek święto Świętych Młodzianków, męczenników.

W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. O 16.00  zakończenie Starego Roku, Msza święta dziękczynna z nieszporami.

 

Jak zdrowie pozwoli to od środy rozpoczniemy kolędę.

27.12 (środa) od 8.30 – Marcyporęba Zalas od pani Szydłowskiej następnie p. Nicieja i Dębowscy i domy w dół, następnie Popielizna od pana Medonia po państwo Spisak (po winnicę)

28.12 (czwartek) od 8.30 – Marcyporęba od p. Smajek (ostatnie domy przy ulicy św. Floriana, Podlas (ul. Kalwaryjska w kierunku Wysokiej), następnie od p. Tyrybon w kierunku szkoły po p. Ryś

29.12 (piątek) od 8.30 Kopytówka od Państwa Stuglik, Podlas następnie od granicy z Bęczynem po p. Pernal (cała ulica Wadowicka)

30.12 (sobota) od 8.30 Kopytówka od  Państwa Sumera po Państwo Starowicz następnie od p. Polus pozostałe domy przy ulicy Kalwaryjskiej i Dworskiej oraz ulica św. Józefa po p. Bojdak

Ogłoszenia parafialne 24 XII 2023