VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Uroczystość Trójcy Świętej

26 V 2024

Dzisiaj o godz. 11.00 uroczysta Msza św. z okazji Jubileuszu 50 lat kapłaństwa ks. kanonika Jana Giądły.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa. Główna Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona na Bachorowicach nieopodal Domu Polsko – Słowackiego, a po niej przejdziemy w procesji do 4 ołtarzy ulicami Zaciszną i św. Marcina. Pozostałe Msze św. w kościele o 7.30 i 16.00 z procesją wokół kościoła.

Dzieci proszę o sypanie kwiatów i zapraszam na próbę w środę o 17.00. Jeśli ktoś może pozbierać w swoim ogródku płatki kwiatów i ofiarować do sypania, to można przynosić do zakrystii. Przez Oktawę Msze św. będą odprawiane tylko o 18.00, a po nich Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

W przyszłą niedzielę zapraszam o godz. 11.00 na Mszę św. Dziękczynną z okazji  Jubileuszu 25 lat mojego kapłaństwa. Od 17.00 zapraszam wszystkich parafian na wspólne świętowanie przy grillu pod plebanią, które rozpoczniemy od obejrzenia sztuki wystawianej przez dzieci i młodzież z Grupy Teatralnej.

 

Ogłoszenia parafialne 26 V 2024