Niedziela 26.01.2020:
Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
Dzisiaj trzecia niedziela zwykła w roku liturgicznym. Pół godziny przed Mszą Św. o godz. 9.00 i w czasie Mszy Św.  kolędowanie , z Grupą CANTORES.  Po Mszy o godz. 9.00 katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych. Chrzest w pierwszą niedzielę lutego. Dzisiaj pogrzeb śp. Danuty Fajto z Brzeźnicy: o godz. 15.00 różaniec, a o 15.30 Msza Św. 

Poniedziałek: Wspomnienie św. Anieli Merici

Wtorek: Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. Pogrzeb śp. Genowefy Żmuda, ostatnio mieszkającej w  Brzeźnicy: o godz. 13.30 różaniec o 14.00 Msza św.

Środa: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek: Wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana, patrona wychowawców.

Niedziela: XXIV Dzień Życia Konsekrowanego.
W przyszłą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej  Gromnicznej) na każdej Mszy Świętej święcenie gromnic. 

Dobiegły końca odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda. Składam serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie i rozmowy, sugestie i zapytania. Jeżeli któraś rodzina nie mogła spotkać się ze mną, można umówić się indywidualnie na dogodny termin. Bóg zapłać za ofiary. Każdy ksiądz przeznacza część datków z kolędy na cele diecezji oraz potrzeby księży chorych a także na utrzymanie seminarium duchownego. 

Ogłoszenia – III Niedziela zwykła 26.01.2020