Niedziela: Dzisiaj V niedziela zwykła w roku liturgicznym. W naszej parafii rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego. Wzorem lat poprzednich po każdej Mszy św. najpierw wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, następnie czas na indywidualne spotkanie z Jezusem do rozpoczęcia następnej Mszy św. Przy kościele zapowiedziana tydzień temu kwesta na leczenie dziecka.

Kwesta na leczenie i rehabilitację parafianina z Kopytówki, którego przygniotło drzewo odbędzie się w późniejszym terminie.

Poniedziałek: Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

Wtorek: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. XXVIII światowy Dzień Chorego.

Środa:  Nasza parafia została zaproszona przez OO. Karmelitów z Wadowic na Nowennę Śród przed uroczystością  św. Józefa, Udajmy się w miarę możliwości licznie we środę na godz. 8.00 by uczcić św. Józefa. Natomiast Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w naszym kościele o godz. 17.00.

Piątek: Święto patronów Europy, Świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa,.

Po przerwie wracają spotkania przygotowujące do Bierzmowania.

W czasie wiosennym jest planowane tynkowanie domu parafialnego, a obecnie trwają prace przy barierkach na tarasie i balkonie. Dlatego zwyczajem naszej parafii członkowie komitetu odwiedzą parafian z Kroniką Parafialną z 2019 roku oraz z broszurką „Wszystko o Eucharystii” i poproszą o ofiarę. Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią publikacji dostarczanych przez parafię

Ogłoszenia – V Niedziela zwykła 09.02.2020