Niedziela: Dzisiaj VI niedziela zwykła w roku liturgicznym. W naszej parafii druga niedziela nabożeństwa 40-godzinnego. Wzorem lat poprzednich, po każdej Mszy św. najpierw wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, następnie czas na indywidualne spotkanie z Jezusem do rozpoczęcia następnej Mszy św.

Pogrzeb śp. Władysława Stanilewicza z Marcyporęby. O godz. 14.00 Różaniec, Msza św. o godz. 14.30.

Poniedziałek: Wspomnienie Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP.

Środa: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 17.00.

Sobota: 10:30 Spotkanie przed I Komunią Świętą.

Niedziela: W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Chrzest w pierwszą niedzielę marca.

W czasie wiosennym jest planowane tynkowanie domu parafialnego, a obecnie trwają prace przy barierkach na tarasie i balkonie. Dlatego zwyczajem naszej parafii członkowie komitetu odwiedzą parafian z Kroniką Parafialną z 2019 roku oraz z broszurką „Wszystko o Eucharystii” i poproszą o ofiarę. Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią publikacji dostarczanych przez parafię.

Rodzice małego chorego Mateuszka składają serdeczne podziękowanie za wsparcie duchowe i materialne. Na kweście zebrano 2570 zł, które w całości będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację. Serdeczne Bóg zapłać za wielkie serce. Do tycz podziękowań ja również się dołączam.

Ogłoszenia – VI Niedziela zwykła 16.02.2020