Niedziela: Dzisiaj VII niedziela zwykła w roku liturgicznym.  W naszej parafii trzecia niedziela nabożeństwa 40-godzinnego. Po Mszy o godz. 9.00 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Chrzest w pierwszą niedzielę marca. Dzisiaj wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Środa: Rozpoczęcie Wielkiego Postu. Środa Popielcowa: Msze św. o godz. 7.30, 10.00 i 17.00 z obrzędem posypania głów popiołem. W Środę Popielcową obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Od Środy Popielcowej do 1 niedzieli Wielkiego Postu przypadają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

Piątek: W piątki Wielkiego Postu o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci. Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 16.30. Msza św. o godz. 17.00

Niedziela: W przyszłą niedzielę I niedziela Wielkiego Postu. Składka przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się! Po Mszy św. o godz. 11.00 Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale o godz. 16.00.

Bóg zapłać za ofiary składane na prowadzone prace.

Ogłoszenia – VII Niedziela zwykła 23.02.2020