Niedziela: Dzisiaj II niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 11.00 Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale o godz. 16.00. ze składką na urządzenie Grobu Bożego. Po Gorzkich Żalach Msza św. Zapraszam do udziału w nabożeństwach o Męce Pańskiej. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Jana Bożego. Przy kościele kwesta na rehabilitację i leczenie Wojciecha Wilczaka naszego parafianina mieszkańca Kopytówki, którego przygniotło drzewo. Pamiętajmy o wsparciu modlitewnym i materialnym.

Środa: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek: Rocznica wyboru papieża Franciszka na stolicę piotrową.

 Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przez parafię.

Nasze rekolekcje wielkopostne pod koniec marca. Proszę zabrać program rekolekcji, tak aby był w każdym domu.

Wzorem lat poprzednich Caritas Archidiecezji Krakowskiej rozprowadza baranki. Dochód z rozprowadzania przeznaczony jest na cele charytatywne naszej Archidiecezji.

Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu 8.03.2020