Dobry wieczór.
Szczęść Boże.
Dziękujemy Wam za udział w naszych transmisjach Online za pośrednictwem YouTube. To świadczy o potrzebie wspólnej modlitwy. Dziękujemy za dobre słowo i duchowe wsparcie.
Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w Triduum Paschalnym Online. Parafia Św. Marcina w Marcyporębie zaprasza wszystkich do modlitewnego udziału w Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa. Przez Święte trzy dni przemierzymy szlak zwycięstwa życia nad śmiercią, zobaczymy upadek człowieka i zwycięstwo Boga.
Liturgię Wielkiego Czwartku rozpocznie podziękowanie dla księży w dniu ustanowienia kapłaństwa, za modlitwę w tych szczególnych chwilach, gdzie przez cały świat przetacza się pandemia korona wirusa. Uroczysta Liturgia Wielkiego Czwartku zakończy się w miejscu kaźni Pana Jezusa, zwanym ciemnicą.
Trwajmy zatem razem na modlitwie. Transmisja z uroczystości rozpocznie się o godz. 18.00.

Triduum Paschalne – Transmisje na żywo z Naszego Kościoła