Niedziela: Dzisiaj trzecia niedziela wielkanocna. Rozpoczynamy 12 Tydzień Biblijny  w Kościele. Niech Pismo Święte będzie nasza lekturą.

Środa: Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek: Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe do Najświętszej Maryi Panny. Tak będzie przez cały maj. We czwartek rozpoczęcie  nabożeństw majowych.

Piątek:  Pierwszy piątek maja. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Od godz 9.00 odwiedziny chorych i starszych parafian. Proszę te osoby zgłaszać. Pojadę do tych tylko kto będzie zgłoszony. Spowiedź pierwszopiątkowa we środę i czwartek od godz 17.00 oraz w piątek rano i od 16.30. Okazja do spowiedzi w dni powszednie półgodziny przed Mszą. Arcybiskup metropolita krakowski na dzień 1 maja udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Sobota: Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze święte w kościele o godz 9.00 i 18.00. w Kopytówce o godz. 16.30. W tym roku przypada 369 rocznica przekazania przez Paszkowskiego dziedzica Kopytówki Obrazu Matki Bożej OO. Bernardynom w Kalwarii.

Mimo trudnego czasu epidemii budynek parafialny został otynkowany. Za pracę i ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
Panu Janowi Żmudzie dziękuję za obudowę hydrantu w kościele.
Panom: Robertowi Wójcik, Bogdanowi Bobuli, Januszowi Foldze i Bogusławowi Spiesz, za wszelką pracę i pomoc przy wyborze i osadzeniu głazu kamiennego na uczczenie 100 lecia urodzin św. Jana Pawła II. Bóg zapłać.

W związku z epidemią zachowujmy się spokojnie, stosując się do zaleceń odpowiednich władz. Korzystanie z dyspensy nie zwalnia ze świętowania dnia świętego.

Módlmy się w intencjach osób zarażonych, ich rodzin,  służb medycznych, odpowiedzialnych za Naród, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od rozprzestrzeniania się zarazy.

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna 26.04