Niedziela: Dzisiaj siódma niedziela wielkanocna. Przeżywamy pamiątkę wniebowstąpienia Pana Jezusa. Nabożeństwo majowe w niedzielę po Mszy św. dziś po Mszy św. o godz. 7.30. Msza św. o godz. 11.00 transmitowana przez internet.

W maju w dni powszednie o godz. 18.00 Msza św. następnie nabożeństwo majowe. Półgodziny przed Mszą jest okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Poniedziałek: Od poniedziałku modlitwy przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszam przygotowujących się do bierzmowania.

Wtorek: Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. Dzień Matki. Zapraszam wszystkie dzieci niezależnie od wieku do modlitwy za rodziców. Pamięcią i modlitwą wyrażajmy wdzięczność swoim rodzicom za ich trud.

Środa: Wspomnienie św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek: Wspomnienie św. Urszulu Ledóchowskiej, dziewicy.

Sobota: Wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana, męczennika.

Niedziela: W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy o godz. 9.00 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Chrzest w pierwszą niedzielę czerwca.

W związku z epidemią zachowujmy się stosownie do sytuacji, stosując się do zaleceń odpowiednich władz. Komunia w tym okresie będzie udzielana przez podanie na rękę. Korzystanie z dyspensy nie zwalnia ze świętowania dnia świętego.

Módlmy się o deszcz, aby nie zabrakło chleba oraz w intencjach osób, które ucierpiały na wskutek epidemii, ich rodzin,  służb medycznych i mundurowych, odpowiedzialnych za Naród, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od rozprzestrzeniania się zarazy.

Bóg zapłać za ofiary.

Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna 24.05