Niedziela: Dzisiaj dzień Pięćdziesiątnicy, uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 9.00 katecheza przed chrztem. Chrzest w pierwszą niedzielę czerwca. Zakończenie nabożeństw majowych na Mszy Św. o godz. 11.00. Za pobożne odśpiewanie lub recytację hymnu „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” dziś można uzyskać odpust zupełny. Dziś przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

Poniedziałek: Drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.30, 10.00 i 18.00, na tę Mszę zapraszam dzieci z rodzicami z racji Dnia Dziecka. Po Mszy wieczornej spotkanie rodziców i uczniów kl. VIII.

Wtorek: Wspomnienie świętych męczenników Marcelina i Piotra.

Środa: Wspomnienie świętych męczenników Ugandy, Karola Lwangi i Towarzyszy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek: Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek:  Pierwszy  piątek czerwca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych parafian. Proszę te osoby zgłaszać. Pojadę do tych tylko kto będzie zgłoszony. Spowiedź pierwszopiątkowa we środę i czwartek od godz. 17.00 oraz w piątek rano i od 16.30. Okazja do spowiedzi w dni powszednie półgodziny przed Mszą.

Sobota: Wspomnienie św. Norberta, biskupa.

Niedziela: W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Najświętszej. W naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej. O godz. 13..00 Msza Św. pierwszej grupy dzieci pierwszokomunijnych.

W związku z łagodzeniem obostrzeń epidemicznych w kościele nie ma ograniczeń co do liczby uczestników Mszy św. Jeżeli odległość będzie mniejsza niż 2 metry pomiędzy wiernymi, obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Od najbliższej niedzieli nie będzie transmisji Mszy św. Pragnę serdecznie podziękować grupie Cantores za obsługę liturgiczną Wielkiego Tygodnia oraz niedzielnych Mszy Św. transmitowanych poprzez Youtube  i Facebook, dziękuję ekipie technicznej za obsługę transmisji. Dziękuję wszystkim, którzy dzięki transmisji duchowo łączyli się z nami. Mam nadzieję że transmisje pomagały w przeżyciu liturgii niedzielnych Mszy św. i uroczystości Wielkiego Tygodnia. Bogu niech będą dzięki.

Ogłoszenia – Niedziela Zesłania Ducha Świętego 31.05