Ogłoszenia parafialne

 XXI niedziela zwykła

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek: święto św. Bartłomieja, apostoła

Środa: Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

Msze św. o godz.10.00 i 18.00

Czwartek: wspomnienie św. Moniki

Piątek: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

Sobota: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Niedziela:  Dzień Dziękczynienia za Świat Stworzony – dzień ustanowiony przez papieża Franciszka

 

W najbliższą sobotę 29 sierpnia odbędzie się  48. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej, która zgromadzi na wspólnej modlitwie: Ruch Światło-Życie, Domowy Kościół, Służbę Liturgiczną Ołtarza, Ruch Apostolstwa Młodzieży, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej. Uroczysta Eucharystia rozpocznie się o godz.10.00 

W związku z pandemią coronavirusa przypominamy o obowiązkowym zakładaniu maseczek w kościele i zachowaniu dystansu. Prosimy też aby w pierwszej kolejności przyjmowały Komunię Świętą osoby przyjmujące na rękę, a gdy ksiądz będzie wracał od drzwi w stronę ołtarz, osoby przyjmujące do ust.

 

Ogłoszenia parafialne XXI niedziela zwykła 23.08.2020