Ogłoszenia parafialne II niedziela Adwentu

Codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 zapraszamy na Roraty. Temat kazań przybliża nam tajemnicę Eucharystii i próbuje podpowiedzieć jak lepiej przeżywać Mszę św.

Miło jest nam poinformować, że w czasie Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia niedzielne i świąteczne Msze św. o godz. 11.00 będzie transmitowana przez internet. Zachęcamy do duchowej łączności osób, które nie mogą przejść do naszej świątyni.

Przez cały Adwent Msze św. w tygodniu są odprawiane tylko o godz. 17.00.

Kalendarz:

Dzisiaj o godz. 14.00 dodatkowa Msza św. z poświęceniem medalików dla dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii św.

W poniedziałek wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

W sobotę po Mszy św. zapraszam Radę Parafialną na spotkanie na plebani.

Zachęcamy do nabywania świec Caritasu na stół wigilijny, przez co  wesprzemy Wigilijną Akcje Pomocy Dzieciom. Świeczki są przygotowane na stoliku w kościele.

Pobłogosławione opłatki można nabyć w zakrystii lub w Domu Sióstr.  Przy tej okazji pamiętajmy, że złożone ofiary są formą naszej wdzięczności za pracę Sióstr w kościele i w naszej parafii.

Serdeczne podziękowania dla pana Mirosława Orzechowskiego naszego dotychczasowego grabarza, który po 38 latach posługi na cmentarzu przekazał swoje obowiązki panu Tomaszowi Skoczylasowi. Jesteśmy bardzo wdzięczni pan Mirosławowi za wszystkie lata jego ofiarnej pracy. Niech Bóg wynagrodzi mu oddanie jakim służył przez minione lata w naszej parafii.

O przygotowanie kościoła do Świąt Bożego Narodzenia proszę parafian z Nowych Dworów od strony Brzeźnicy. W tej sprawie proszę o kontakt z siostrą Agatą w zakrystii.

Ogłoszenia II Niedziela Adwentu