VI Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj o godz. 9.00. jedenaścioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św. Polecajmy je i ich rodziny w naszej modlitwie. Przez cały tydzień zapraszamy na „Biały Tydzień”. Nabożeństwo majowe o 17.30, a Eucharystia o 18.00.

W poniedziałek modlitwą o dobre zasiewy na Mszy św. wieczornej i podczas procesji błagalnej rozpoczniemy „Dni krzyżowe”. We wtorek będziemy modlić się o uświęcenie ludzkiej pracy, a w środę za głodujących.

W czwartek  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.

W piątek wspomnienie św. Macieja, apostoła.

W sobotę gościć będziemy w naszym kościele pielgrzymów z tzw. Środowiska Jana Pawła II, czyli grupę jego przyjaciół i ich rodziny z którymi Święty utrzymywał bliskie relacje, wędrował po górach, pływał na słynnych kajakach. Zapraszam o 13.00 na Drogę krzyżową w naszym kościele, o 16.00 na Mszę św. a pomiędzy modlitwą na spotkanie przy ognisku.

Rocznica I komunii św. 23 maja o godz. 11.00

 

Ogłoszenia parafialne 9 V 2021