Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica Pierwszej Komunii św. Próba we wtorek o godz. 16.00. Spowiedź w piątek o 17.00

W związku z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych wracamy do systematycznych spotkań duszpasterskich w naszej parafii. W najbliższym tygodniu zapraszamy na:

– próby scholii w soboty o godz. 12.00

– młodzież z klas 6,7 i 8 przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, oraz ich Rodziców w sobotę na Czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha św., które rozpocznie się o godz. 19.00. W programie Eucharystia, możliwość spowiedzi, świadectwo Bartka Krakowiaka i ognisko.

W przyszłą niedzielę strażacy z OSP w Marcyporębie będą rozprowadzać znaczki z okazji Dni Ochrony Pożarowej. Datki będą przeznaczone na zakup sprzętu i umundurowania pożarniczego zgodnie z działalnością statutową.

Parafia w Krakowie Opatkowicach poszukuje chętnych na pielgrzymkę do Magjugorjen z okazji 40lecia objawień w dniach 15 – 20 sierpnia. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Ogłoszenia 16 maja 2021