XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski z dniem dzisiejszym odwołuję w Archidiecezji Krakowskiej dyspensę od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej.

Jutro na Mszy św. o godz. 18.30 sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy ósmej udzieli Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Mastalski. Msza św. będzie transmitowana przez internet.

Już dzisiaj dziękuję siostrze Bernardecie za całoroczną katechizacje i przygotowanie młodzieży do sakramentu,  a także siostrze Agacie za jej wielowymiarową pracę.  Kieruję również podziękowania do Wspólnoty Miriam za prowadzenie trzy dniowych rekolekcji dla młodzieży i rodziców przed bierzmowaniem. Rodzicom młodzieży bierzmowanej za przygotowanie kościoła i otoczenia na uroczystość ich pociech.

We czwartek Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.

W piątek zakończenie Roku szkolnego. Spowiedź w piątek od godz. 17.00., Msza św. o godz. 18.00.

Bardzo dziękuje za obsadzenie drzewami, krzewami i kwiatami terenu wokół kościoła, domu seniora i plebani. Sadzonki, które upiększyły nasz teren otrzymaliśmy za darmo. Dziękujemy dobroczyńcom, jak i tym którzy spontanicznie włączyli się w prace ogrodowe.

Dziękuje również  parafianom za wykonane w minionych tygodniach prace porządkowe na cmentarzu.

Po spotkaniu z Radą parafialną podjęliśmy między innymi decyzję o przeprowadzeniu elektronicznej inwentaryzacji  cmentarza. W ramach tych prac stworzona zostanie internetowa mapa cmentarza, wszystkie groby zostaną sfotografowane, opisane i będą dostępne w internecie. Zdjęcia grobów będą wykonywane sukcesywnie przez 2 tygodnie począwszy od 1 lipca. Dlatego zachęcam, aby do tego czasu przygotować groby i otoczenie do zdjęć.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski z dniem dzisiejszym odwołuję w Archidiecezji Krakowskiej dyspensę od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej.

Jutro na Mszy św. o godz. 18.30 sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy ósmej udzieli Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Mastalski. Msza św. będzie transmitowana przez internet.

Już dzisiaj dziękuję siostrze Bernardecie za całoroczną katechizacje i przygotowanie młodzieży do sakramentu,  a także siostrze Agacie za jej wielowymiarową pracę.  Kieruję również podziękowania do Wspólnoty Miriam za prowadzenie trzy dniowych rekolekcji dla młodzieży i rodziców przed bierzmowaniem. Rodzicom młodzieży bierzmowanej za przygotowanie kościoła i otoczenia na uroczystość ich pociech.

We czwartek Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.

W piątek zakończenie Roku szkolnego. Spowiedź w piątek od godz. 17.00., Msza św. o godz. 18.00.

Bardzo dziękuje za obsadzenie drzewami, krzewami i kwiatami terenu wokół kościoła, domu seniora i plebani. Sadzonki, które upiększyły nasz teren otrzymaliśmy za darmo. Dziękujemy dobroczyńcom, jak i tym którzy spontanicznie włączyli się w prace ogrodowe.

Dziękuje również  parafianom za wykonane w minionych tygodniach prace porządkowe na cmentarzu.

Po spotkaniu z Radą parafialną podjęliśmy między innymi decyzję o przeprowadzeniu elektronicznej inwentaryzacji  cmentarza. W ramach tych prac stworzona zostanie internetowa mapa cmentarza, wszystkie groby zostaną sfotografowane, opisane i będą dostępne w internecie. Zdjęcia grobów będą wykonywane sukcesywnie przez 2 tygodnie począwszy od 1 lipca. Dlatego zachęcam, aby do tego czasu przygotować groby i otoczenie do zdjęć.

Ogłoszenia parafialne 20 VI 2021