XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj  przed kościołem zbiórka na poszkodowanych podczas pożaru w Nowej Białej.

W poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Pogrzeb śp. Stefani Pernal. O 13.30 wprowadzenie i różaniec, 14.00 Msza św. pogrzebowa.

Wtorek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła

W środę zakończenie Nabożeństw czerwcowych z procesją wokół kościoła.

W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 z racji I czwartku  miesiąca, a po niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem prowadzona przez wspólnotę Miriam. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie młodzież, która w miniony poniedziałek przyjęła sakrament bierzmowania. Niech to będzie dziękczynnie za ten dar.

W piątek I piątek miesiąca. Od 6.30 spowiedź, 7.00 Msza św. za zmarłych wypominanych, od 9.00 odwiedziny chorych. Spowiedź od 17.00 i Msza św. o 18.00 w intencji zmarłych.

W sobotę święto św. Tomasza apostoła.

 11 lipca w niedzielę o godz. 11.30 obchodzić będziemy odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). O przygotowanie kościoła i otoczenia proszę parafian z Bachorowic z lewej strony drogi. Proszę o kontakt z siostrą Agatą, zakrystianką.

W związku z normalizacją sytuacji po 3 fali pandemii zaprzestaliśmy coniedzielnych transmisji Mszy św. z naszego kościoła. Postanowiliśmy natomiast transmitować okolicznościowe Msze św. dla chorych, starszych  i nie mogących przyjść do kościoła w czasie największych uroczystości i świąt. Najbliższa Msza św. będzie transmitowana 11 lipca o godz. 11.30 w związku z odpustem parafialnym.

Z całego serca dziękuję Tomkowi Kozikowi dzięki któremu od 6 grudnia 2020 roku zaczęły się systematyczne transmisje Mszy św. Dziękuje Mateuszowi Gonciarczykowi i Kamilowi Jazowemu, którzy dołączyli do Tomka. Udało się im dokonać aż 61 transmisji. Rekordy padały podczas Nauk rekolekcyjnych – 3345 wyświetleń, a w Wielkanoc prawie 5000. Dziękuję w imieniu własnym i tych wszystkich parafian, którzy dzięki ich pracy i poświęceniu mogli przez ten trudny czas pandemii tworzyć z nami wspólnotę eucharystyczną.

Ogłoszenia parafialne 27 VI 2021