XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

W dniu dzisiejszym przeżywamy w naszej Archidiecezji Dzień Modlitwy za Młodzież. W poniedziałek wspomnienie św. Wincentego a Paulo. We wtorek wspomnienie św. Wacława.

W środę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. To dzień imienin Siostry Gabrieli Przełożonej Sióstr Nazaretanek z naszej parafii, której życzmy wielu Łask w jej nowej posłudze i zapewniamy o modlitwie.

W czwartek wspomnienie św. Hieronima. Dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 a po niej Adoracja prowadzona przez Wspólnotę Miriam.

W piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. To także Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od 6.30 i 16.30.  Msza św. o 7.00 i 17.30,  a od 9.00 odwiedziny chorych.

Również w ten piątek (1 października) jak w poprzednim roku zapraszamy uroczyste rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych. O 16.45 zapraszam parafian z Marcyporęby. Na Mszę św. o 17.30 zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich Rodziny. Zostaną wtedy poświęcone i wręczone im różańce. Na godz. 18.15 zapraszamy parafian z Bachorowic, na 19.00  parafian z Kopytówki , na 19.45 z Nowych Dworów.

Przez cały październik Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu będą rozpoczynały się o godz. 17.00, po nich Msza św. o godz.17.30. W październiku będą odprawiane tylko Msze św. wieczorne (za wyjątkiem I Piątku).

W sobotę wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

W przyszłą niedzielę po Msza św. o godz. 11.00 procesja różańcowa wokół Kościoła na którą zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii św. i ich Rodziny.

Serdecznie dziękuję pewnej Rodzinie, która chce pozostać anonimowa za odnowienie żyrandola w naszym kościele.

Wójt Gminy Brzeźnica informuje, że 27 – 30 IX w godzinach pracy urzędu rachmistrz spisowy będzie pełnił dyżur w Urzędzie Gminy Brzeźnica.

Ogłoszenia parafialne 26.09.2021