XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

W tym tygodniu:

W poniedziałek święto  św. Łukasza, ewangelisty.

W środę uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej. To dzień imienin naszego Ks. Proboszcza Seniora Jana w intencji którego sprawowana jest w dzisiejszą niedzielę dziękczynna Msza św. o godz. 11.00. Życzymy mu dużo sił i zdrowia do dalszej pracy w naszej parafii, jak również wielu radości z oglądania owoców swojej kapłańskiej posługi.

W czwartek wspólnota Miriam organizuje Maryjny WIECZÓR SKUPIENIA Maryja wzorem słuchania, rozeznawania i kontemplacji Słowa Bożego. Po różańcu i Mszy św. konferencję wygłosi o. Rajmund Jurolaitis, rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży pochodzący z Litwy. Studiował na papieskim misyjnym Uniwersytecie Urbaniana w Rzymie. Posługiwał na Filipinach, we Włoszech, a obecnie w Parafii Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Brzozówce.

Na zakończenie wspólna agapa.

W piątek Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża.

W sobotę po Mszy św. zapraszam Radę Parafialną na spotkanie na plebanii,

Bóg zapłać za ofiary złożone przez Was z okazji Dnia Papieskiego. Zebrane 860 zł zostały przekazane na dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.

Dziękuję także za przekazanie ofiar na odnowienie kolejnych 2 żyrandoli. Dziękuję za to bardzo Rodzinom z Bachorowic, oraz Młodzieży pracującej z Bachorowic. Dziękuję także panu Piotrowi Jaskierni z USA za przekazanie 400 zł na ten cel. Zostało już tylko 5 żyrandoli.

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza dzisiaj na Akcje Poboru Krwi w OSP Brzezinka o godz. 10.00 – 13.00.

Ogłoszenia parafialne 17 X 2021