Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Zwykła

 

Czwartek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

Piątek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

                                                              

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo odprawiane przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post.

Po każdej Mszy św. Adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy od wspólnej modlitwy, a następnie będzie okazja do osobistej modlitwy w ciszy aż do rozpoczęcia Mszy św.

 

Zarząd i członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie pragną złożyć serdeczne podziękowanie sponsorom, firmom, oraz wszystkim mieszkańcom za udzielone wsparcie finansowe. Podczas akcji kalendarzowej i kolędy Bożenarodzeniowej udało się zebrać 43 tysiące 240 zł. Środki te pozwolą na sfinansowanie zakupu pojazdu pożarniczego i utrzymanie gotowości bojowej jednostki.

Wójt Gminy Brzeźnica informuje, że od 1 lutego br. uruchomionych zostało 6 nowych kursów na trasie Brzeżnica Dworzec – Bachorowice Dom Polsko – Słowacki – Marcyporęba Nowa Wieś. Linia jest obsługiwana od poniedziałku do piątku. Rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej Gminy oraz w Urzędzie Gminy.

 

Ogłoszenia 6 II 2022