II Niedziela Wielkanocna              1maja 2022

W imieniu Rodziny śp. Jakuba Zamysłowskiego dziękuje Wam za składane dzisiaj ofiary.

Dziękuję też za pielgrzymkę po Dróżkach Kalwaryjskich. Cieszy udział ponad stu osobowej grupy. Wyrażam również swoją wdzięczność wszystkim Parafianom, którzy podzielili się swoimi smakowitościami ze świątecznego stołu z Gośćmi z Ukrainy, które wykorzystaliśmy również podczas ogniska z okazji Świąt Prawosławnych. Szczególnie dziękuję Magdzie, Markowi, Kacprowi i Bartkowi Zając, Barbarze Wiecheć, Urszuli Ryś, oraz siostrom Agacie i Monice.

Dzisiaj około godz. 19.00 przyjdzie do nas 120 pielgrzymów z diecezji Bielsko-Żywieckiej. Połowa z nich zamieszka w domach, a druga część w szkole. Po wspólnej  kolacji w Domu Ludowym (nie trzeba przygotowywać w domach) i  modlitwie w kościele udadzą do miejsc noclegowych. W poniedziałek Msza Pielgrzymkowa w naszym kościele o 7.30.        

W wtorek Uroczystość Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. o 7.30, 9.00, 11.00 i 16.00 przy kapliczce w Kopytówce.

W środę wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków

W piątek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

W czwartek wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera

I piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 i 16.30. Msza św. za zmarłych wypominanych o godz. 7.00. Odwiedziny chorych od 9.00.

W sobotę Spowiedź św. przed I komunią św. dla dzieci i rodzin o godz. godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę I Komunia św. o godz. 11.00.

Proszę o wpłaty na pielgrzymkę Sanktuaria Północnej Polski drugiej raty 570 zł w zakrystii do 8 maja. Są jeszcze wolne miejsca.

Ogłoszenia parafialne 1maja 2022