Ogłoszenia parafialne 19 VI 2022

XII niedziela zwykła

Składam serdeczne podziękowania za udział i organizacje Procesji Bożego Ciała: za przygotowanie ołtarzy parafianom Marcyporęby z nad szkoły, Rodzicom dzieci z Pierwszej Komunii św. i młodzieży bierzmowanej. Strażakom za udział w procesji i zabezpieczenie trasy. Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Rodzicom dzieci I komunijnych, oraz wszystkim niosącym feretrony, figury i sztandary. Siostrze Monice i dzieciom sypiącym kwiaty. Siostrze Agacie. Organiście Ministrantom i lektorom. Wszystkim Bóg zapłać za modlitwę i świadectwo wiary.

Przez Oktawę do czwartku włącznie po Mszy wieczornej procesja wokół kościoła.

W kalendarzu: w poniedziałek wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera. We wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zakończenie procesji Oktawy Bożego Ciała. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź od godz. 7.00. Po Mszy św. o 18.00 procesja na cześć Najświętszego Serca Jezusa. O 19.00 ognisko dla młodzieży z VIII klas. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. O godz. 14.15 integracyjny wyjazd Grupy Teatralnej na kręgle do Wadowic.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę w intencji ks. Jana, który po udanym zabiegu wrócił już na plebanię.

W minioną środę pożegnaliśmy naszego parafianina śp. Józefa Garleja. Pomódlmy się o życie wieczne dla Niego.

Ogłoszenia parafialne 19.06.2022