XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 7 sierpnia 2022

 

Dzisiaj po Mszach św. zapraszamy na kiermasz ciast, z którego całkowity dochód jest przeznaczony na uratowanie życia siedmiomiesięcznego Oliwiera Komana z Wadowic. Ciast są przechowywane w samochodowej chłodni. Na każdym produkcie podane są ceny minimalne. Wszystkim dobroczyńcom życzymy smacznego.

W poniedziałek wspomnienie św. Dominika, prezbitera. W wtorek święto św. Teresy Benedytkty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, w środę wspomnienie św. Wawrzyca, diakona i męczennika, w czwartek św. Klary, dziewicy.

W sobotę w Kalwarii Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

Parafialna Pielgrzymka wyruszy o godz.7.30. W tym roku nie będzie w naszym kościele Mszy św. na rozpoczęcie, gdyż po dojściu będziemy uczestniczyli w Odpustowej Mszy św. w Sanktuarium o godz. 13.00. Chętnych proszę o zapisanie się w zakrystii, lub drogą mailową podając imię i nazwisko, oraz pesel potrzebne do ubezpieczenia. Powrót indywidualny. Przy wyjściach z kościoła można złożyć prośby do Matki Bożej, które omodlimy w czasie pielgrzymki.

 

Ogłoszenia parafialne 7 VIII 2022