XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2022

Bardzo miło jest mi poinformować, że w naszym kościele została zamontowana klimatyzacja z pompą ciepła. Urządzenie, które teraz chłodzi powietrze, zimą będzie go ogrzewało. Za pomysł i wykonanie dziękuje panom Tomaszowi Skoczylasowi, Bogdanowi Bobuli, Januszowi Foldze, oraz pracownikom firmy Nikla. Wszystkie prace zostały wykonane przez nich nieodpłatnie, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Nam pozostaje pokryć koszt tylko samego urządzenia.

W poniedziałek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W czwartek rozpoczęcie Roku Szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Spowiedź pół godziny wcześniej. Dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 z racji I czwartku  miesiąca, a po niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem prowadzona przez Wspólnotę Miriam.

W piątek, I piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 i 17.00, od 9.00 odwiedziny chorych.

W sobotę po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza Dożynkowa, której będzie przewodniczył nasz tegoroczny rekolekcjonista ks. Dariusz Talik.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza rodziny, osoby samotne, siostry zakonne oraz kapłanów, do wzięcia udziału w XXX Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 11 września 2022r. w godzinach od 9.00 do 16.00. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Ogłoszenia parafialne 28.08.2022