I NIEDZIELA ADWENTU

 27 XI 2022

Rozpoczęliśmy Okres Adwentu, a tym samych zapraszamy w dni powszednie na Roraty o godz. 17.00.

W środę święto św. Andrzeja, Apostoła

W piątek Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od 6.30 i 16.00. Odwiedziny u chorych od 9.00

W sobotę wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.

W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z Płatków Róży Różańcowej wymienią się tajemnicami różańcowymi. Zapraszamy również dzieci, które zgłosiły się do Drugiej Róży dziecięco-młodzieżowej, oraz tych którzy chcą jeszcze dołączyć do grupy.

Także w przyszłą  niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać przed kościołem ofiary na pompę ciepła ogrzewającą nasz kościół. Dowolne ofiary prosimy składać w kopertach z imieniem i nazwiskiem ofiarodawcy, oraz adresem, bądź też anonimowo.

Dziękuję dotychczasowym ofiarodawcom.

Pobłogosławione opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii. Złożone przy tej okazji  ofiary są formą wdzięczności za gorliwą pracę Siostry Agaty i Moniki w naszej parafii.

Ogłaszam konkurs na najlepszą fotografię grobowca Baumów zrobioną przed rozbudową naszego kościoła. Na fotografii musi być nieistniejący już dzisiaj wieńczący grobowiec kamienny ostrosłup. Archiwalne zdjęcia są potrzebne do jak wierniejszego odtworzenia grobowca podczas prac renowacyjnych.  Rodzina spadkobierców ufundowała dla najlepszego zdjęcia nagrodę finansową. Proszę Was o przeglądniecie domowych albumów, gdyż przy grobowcu często były robione pamiątkowe zdjęcia z okazji np. ślubów.

Ogłoszenia parafialne 27 XI 2022