VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 12 II 2023

        W imieniu państwa Kotlarczyków pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za złożone przez was ofiary na odbudowę ich spalonego domu. Rada Sołecka zebrała 12.370 zł. Rodzina dziękuje również za wczorajsze prace porządkowe i załadowanie zniszczonych rzeczy do kontenerów.

Otrzymaliśmy także serdeczne podziękowanie od Rodziców Oliwera Komana na którego leczenie najdroższym lekiem świta zbieraliśmy pieniądze podczas kiermaszu w sierpniu. Udało się uzbierać 10 mln złotych i dziecko rozpoczęło leczenie.

Teraz o pomoc w uzbieraniu na ten sam lek proszą Rodzice Zosi Pająk ze Skawinek. W związku z tym zwracamy się do Was z gorąca prośbą o upieczenie ciast, ciasteczek, mufinek i dostarczenie ich w najbliższą sobotę 18 lutego do Gospodarstwa Dudek w Kopytówce. Ciastka będą dostępne następnego dnia w niedziele na Kiermaszu dla Zosi przy naszym kościele. 

Natomiast dzisiaj do puszki przed kościołem można składać ofiary na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii.

We wtorek  święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Dzień modlitw Msza za naszą Ojczyznę.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Władysławę Zając. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Ogłoszenia parafialne 12 II 2023