II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 5 III 2023

 Wraz z  Radą Parafialną bardzo dziękujemy za  złożone dzisiaj przez Was ofiary na spłatę pompy ciepła.

Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 zmiana Tajemnic Różańcowych dzieci i młodzieży z Płatów Róży.

W najbliższy wtorek i środę w naszej kościele będziemy mogli modlić się i wypraszać łaski przy relikwiach błogosławionego Carla Akutisa. Relikwie zostaną uroczyście powitane przed kościołem we wtorek około godz. 15.45. i adorowane do dodatkowej mszy o Mszy św. o godz. 17.00. Po Mszy św. przed relikwiami odmówimy Różaniec.

Prośby za wstawiennictwem błogosławionego Carla proszę pisać na przygotowanych karteczkach i wrzucać do skrzynki przy gazetach. W tych intencjach zostanie odprawiona wtorkowa Msza św. przy relikwiach.

Następnego dnia w środę będzie możliwość modlitwy od 8.00 rano aż do Koronki o godz. 15.00 po której przekażemy relikwie do parafii w Tłuczani.

W piątek po Drodze krzyżowej zapraszam do indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 22.00 w salce parafialnej.

Rekolekcje Wielkopostne odprawimy od 17 – 20 marca. W przyszłą niedzielę otrzymamy szczegółowy program.

Na stoliku z gazetami wystawione są baranki wielkanocne. Złożone ofiary przeznaczone są na dzieła Caritas Archidiecezji krakowskiej.

Ogłoszenia 5 III 2023