III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 12 III 2023

Wraz z  Radą Parafialną bardzo dziękujemy za  złożone przez Was w zeszłą niedzielę ofiary na  pompy ciepła. Uzbieraliśmy 11. 277 zł., co pozwoliło nam spłacić całą kwotę. Nadwyżka zostanie przeznaczona na rachunki za prąd w kościele.

Dzisiaj o godz. 16.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

W piątek Mszą św. rozpoczniemy Rekolekcje parafialne które poprowadzi ks. Kacper Nawrot, znany i ceniony kaznodzieja. Po Mszy św. Droga krzyżowa od kościoła wokół szkoły i przez cmentarz.

W sobotę z posługą przedświątecznej spowiedzi i komunii św. odwiedzimy chorych i starszych w domach. Osoby, które nie są systematycznie odwiedzane podczas pierwszych piątków proszę zgłaszać w zakrystii. Kolejne odwiedziny w Pierwszy Piątek maja.

W poniedziałek dzień spowiedzi świętej i zakończenie rekolekcji.

Ze stolików przy wyjściu proszę  zabrać program rekolekcji wraz z kalendarzem wydarzeń duszpasterskich w naszej parafii.

Ze względu na rekolekcje na Parafialną Ekstremalną  Drogę Krzyżową z Marcyporęby do Kalwarii Zebrzydowskiej pójdziemy w nocy z 24/25 marca. Wyruszymy sprzed kościoła pół godziny po północy z, a zakończymy o 6.00 Mszą św. w Sanktuarium. Przejdziemy 18 km w ciszy, rozważając stacje Drogi krzyżowej.

 

Ogłoszenia parafialne 12 III 2023