V NIEDZIELA WIELKANOCNA 7 V 2023

Serdecznie dziękuję za pomoc okazaną pielgrzymom podczas ich pielgrzymki do Łagiewnik. Dziękuję paniom z Kół Gospodyń Wiejskich za przygotowanie kolacji, oraz wszystkim goszczącym pielgrzymów w domach.

 

W poniedziałek  Uroczystość  św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.

W sobotę spowiedź św. przed I Komunią św. dla dzieci i rodzin o godz. 9.00. Spowiedź dla dzieci z rocznicy I Komunii św. i ich Rodziców od 9.30.

W przyszłą niedzielę I Komunia św. o godz. 11.00., a o 9.00 rocznica I Komunii.

Również w przyszłą niedziele Strażacy z OSP Marcyporęba będą rozprowadzać znaczki z okazji Dni Ochrony Przeciwpożarowej. Datki będą przeznaczone na renowację figury św. Floriana, oraz zakup sprzętu gaśniczego zgodnie z działalnością statutową.

Wspólnota Miriam zaprasza panie na wspólny wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Kobiet „Odwagi! Nie bójcie się!” w niedzielę 21 maja. Koszt tylko 40 zł. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje udziela pani Dorota Jucha tel. 690 963 781.

Ogłoszenia parafialne 7 V 2023