Ogłoszenia parafialne 11 VI 2023

Składam serdeczne podziękowania za udział i organizacje Procesji Bożego Ciała: za przygotowanie ołtarzy parafianom Marcyporęby z nad kościoła, Rodzicom dzieci z Pierwszej Komunii św. i młodzieży bierzmowanej, parafianom z Kamieńca i Popielizny, oraz strażakom. Ponadto dziękuje strażakom za udział w procesji i zabezpieczenie trasy. Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Rodzicom dzieci I komunijnych, oraz wszystkim niosącym feretrony, figury i sztandary. Siostrze Monice i dzieciom sypiącym kwiaty. Siostrze Agacie. Organiście, Ministrantom i lektorom. Wszystkim Bóg zapłać za modlitwę i świadectwo wiary.

Przez Oktawę do czwartku włącznie po Mszy wieczornej procesja wokół kościoła.

W kalendarzu: w poniedziałek wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i towarzyszy. We wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy. W środę bł. Michała Kozala. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W najbliższą sobotę od godziny 14.00 zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii na Zakończenie Roku Katechetycznego. Wokół plebanii przygotowanych będzie wiele atrakcji jak: zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni, jazda na kucyku, konkursy sprawnościowe i smakołyki z ogniska.

Serdeczne słowa podziękowania dla panów Marka i Stanisława Gonciarczyków wraz z rodzinami za odnowienie chorągwi Marki Bożej i baldachimu.

W miniony piątek pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Stanisławę Zając. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Ogłoszenia 11 VI 2023