Ogłoszenia parafialne

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 sierpnia 2023

Dzisiaj przypada wspomnienie św. Moniki, dzień imienin naszej siostry Moniki. Życzymy Jej wielu Bożych łask, życzliwych ludzi wokół i wytrwałości godnej swojej świętej Patronki w omadlaniu trudnych spraw. Dziękujemy za jej dwuletnią, bardzo intensywną pracę, obecność wśród nas i modlitwę.

Decyzją Władz Zakonnych siostra Monika, mimo bardzo licznych próśb parafian o kontynuowanie pracy  w szkole i naszej parafii została skierowana do pracy w Wadowicach.

Zapraszamy w najbliższą sobotę o 18.00 na Mszę św. dziękczynną w Jej intencji, a następnie na ognisko imieninowe. Będzie to też okazja na osobiste podziękowanie za Jej wielkie serce, które pozostanie z nami.

W poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, biskupa.

We wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jan Chrzciciela.

W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 18.00, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu i Uwielbienie prowadzone przez Wspólnotę Miriam.

W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź św. od 6.30 i 17.00,  o 7.00 Msza św. za zmarłych wypominanych, a od 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę o godz.  9.00 Msza Dożynkowa.

Ogłoszenia parafialne 27.08.2023