IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU LAETARE

 10 III 2024

Dzisiaj Gorzkie żale wcześniej niż zwykle, bo o 15.00. Po nich Msza św. i nauka dla mężczyzn. O 17.00 Msza i spotkanie św. dla młodzieży od klasy VI. W poniedziałek dzień spowiedzi św. i zakończenie rekolekcji. Składka przeznaczona będzie na cele rekolekcji.

Od poniedziałku Msze św. wieczorne o godz. 18.00

 W najbliższy piątek 16 III zapraszamy na Parafialną Ekstremalną  Drogę Krzyżową z Marcyporęby do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyruszymy z pod kościoła o 23.00 . Wystarczy tylko przyjść i nie trzeba się wcześniej zapisywać. Po przejściu około 20 km w ciszy, rozważając stacje Drogi krzyżowej będziemy uczestniczyli we Mszy św. o 6.00 w Sanktuarium. Powrót indywidualny. Poza jedzeniem i gorącym piciem koniecznie trzeba zabrać ze sobą latarkę, najlepiej czołówkę i baterie na wymianę.

W przyszłą niedziele zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny na którym będzie można nabyć między innymi: palmy, stroiki na cmentarz, stroiki na stół wielkanocny, świeczki, mydełka, znicze wielkanocne, oraz ciasta. Dochód przeznaczony jest na działalność dzieci i młodzieży przy naszej parafii. Dostępne na Kiermaszu rzeczy wykonali własnoręcznie jako dowód wdzięczności rodzice dzieci, które uczestniczą w zajęć w parafii.

Składam serdeczne podziękowania strażakom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu piątkowej Drogi krzyżowej po naszej parafii.

O przygotowanie do Świąt Wielkanocnych kościoła i otoczenia proszę parafian z Nowych Dworów od Brzeźnicy. Proszę o ustalenie szczegółów prac z siostrą Agatą.

Bóg zapłać za dzisiejsze Wasze ofiary na składkę inwestycyjną. Na konto inwestycyjne wpłaciliśmy 5700 zł.

 

Ogłoszenia 10 III 2024