VIII NIEDZIELA WIELKANOCNA

19 V 2024

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klasy ósmej udzieli Ksiądz Biskup Janusz Mastalski. Msza św. będzie transmitowana. Za trud przygotowania młodzieży do Sakramentu dziękuję przede wszystkim ich Rodzicom, a także siostrze Agnieszce i  Agacie, Tomkowi organiście, a za transmisję Filipowi Damasiewiczowi.

Gratuluję i dziękuję Rodzicom nowego ministranta.

W poniedziałek święto Najświętszej  Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o 10.00 i 18.00. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Dokładnie dzisiaj przepada 50 rocznica święceń ks. kanonika Jana Giądły, który zaprasza z tej okazji na uroczystą Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.

Dziękuje paniom Dorocie Jucha i Annie Nawieśniak za organizację Warsztatów Plastycznych w których wzięło udział prawie 20 dzieci.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na  organizację beatyfikacji ks. Michała Rapacza.

Osoby zapisane na pielgrzymkę autokarową zapisane są proszone o dopłacenie w zakrystii pozostałej kwoty 400 zł.

Ogłoszenia parafialne 19 maja 2024